Hennatattoos workshop v rodinném centru Jablíčko 2018

Malování hennou je nejméně 6000 let stará technika zdobení těla. Od pradávna se k ní pojí různé významné životní události, jako je především svatební a porodní rituál. V dnešním světě může sloužit k individuálním potřebám, můžeme s ní pracovat jako s transformačním nebo relaxačním prostředkem.

Předností henny jsou její blahodárné účinky na kůži, kterou revitalizuje a osvěžuje. Ozdobením těla se podtrhuje jeho krása a elegance. Pokud si myslíte, že Vám ke kráse něco chybí, určitě vyzkoušejte neinvazivní tetování a uvidíte, jak k Vám tělo promluví jasnější a vznešnější řečí.
Na workshopu Vás provedu historií henny, seznámím Vás s její fylosoficko-spirituální rovinou. Povíme si o symbolice ornamentů a provedu Vás praktickými a technickými zásadami, sloužícími pro nejdokonalejší a nejtrvanlivější efekl. Navedu Vás tak, aby tetování na Vašem těle vydrželo, co nejdéle.
Projdeme si praktickou ukázkou malování hennou z kornoutku. Vyzkoušíte si techniku malování od nejmenších krůčků až po první mandalu. Namalujete si vlastní ornament na kůži.
Workshop je ideální pro dvojice, protože na závěr, se můžete navzájem ozdobit.

Náplň workshopu:

  • Historie a původ Henny
  • Léčivé a ochranné aspekty Henny
  • Inspirace z předloh
  • Trénink „nanečisto“
  • Vytvoření vlastní ozdoby na těle
  • Kornoutek 100% přírodní henny

Skrze Hennu objevíte něžnou a smyslnou krásu Vašeho těla. Dotknete se atmosféry dávných rituálů a zkusite si sama vytvořit vlastní ozdobu.
Každé malování je jedinečné, zdůrazňuje Vaší vnitřní krásu a přitahuje pozornost.

Ištabela Barela 2018